برخورد با فساد نباید سیاسی و جناحی باشد
نسخه چاپی

حکیمی پور در گفتگو با ایسنا

بیرکل حزب اراده ملت، گفت: برخورد با فساد نباید سیاسی و جناحی باشد و در این زمینه باید بکوشیم که هدف اصلی را که مبارزه با فساد است پیگیری کنیم.

احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اعلام رییس قوه قضاییه مبنی بر منتشر کردن نام و تصاویر قضات متخلف و تاثیر این عمل در بهبود فضای دادگاه‌ها، اظهار کرد: این موضوع کار خوبی است و اگر می‌خواهیم به شفافیت برسیم باید با مواردی که ناقض قوانین هستند برخورد کنیم، حال در هر حوزه و هر دستگاهی که باشد.

وی با بیان این‌که «برخورد با فساد نباید سیاسی و جناحی شود»،‌ اظهار کرد: باید به این نکته توجه داشته باشیم که در برخورد با فساد مهم این است که موضوع را سیاسی و جناحی نکنیم و هدف اصلی که همان مبارزه با فساد است را پیگیری کنیم.

وی همچنین با اشاره به جایگاه رسانه‌ها در نقل یا افشای موارد مربوط به فساد در دستگاه‌های مختلف کشور، اظهار کرد: رسانه‌ها در حکم دیده‌بان‌های جامعه هستند و در شفاف‌سازی و مطالبه‌گری نقش ویژه‌ای دارند. آنان به نوعی صدای مردم هستند و می‌توانند بسیار مفید باشند و برای رفع مسائل و مشکلات به ما کمک کنند؛ بنابراین باید مسئولان هم در نظر داشته باشند که رسانه‌ها تهدید نیستند بلکه فرصتند اما باید بکوشیم قبل از این‌که رسانه‌ها بخواهند مسائل مربوط به فساد را منتشر کنند خود مسئولان پیش قدم شوند و نسبت به این مسائل واکنش لازم را نشان دهند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری