سومین کنگره استانی حامای قم برگزار شد
نسخه چاپی

همراه با مراسم ضیافت افطار در هشتم خرداد صورت گرفت

مراسم ضیافت افطار و سومین کنگره استانی حزب اراده ملت ایران در قم، دوشنبه شب با حضور آیت الله موسوی تبریزی، جمعی از مسئولین استانی از جمله احد جمالی معاون سیاسی امنیتی استانداری قم، مرتضی بابایی مدیرکل امور سیاسی استانداری قم، برخی فعالان سیاسی و دبیران احزاب استانی و همچنین اعضای این حزب در سالن اجتماعات خانه معلم قم برگزار شد.

حجت الاسلام محسن رهامی عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان ایران در این مراسم با تأکید بر این که اگر به الزامات و قواعد جهانی شدن توجه نکنیم، فاصله مان با دنیا بیشتر می شود، گفت: جهان امروز نه فقط به صورت یک دهکده بلکه به صورت یک خانواده درآمده است.

در ادامه احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران، با بیان این که شاکله و ساختار تصمیم گیری و تصمیم سازی اصلاح طلبان مشکل داشته و باید مورد بازنگری قرار بگیرد، گفت: جریان اصلاح طلب ایران نباید از مطالبات جامعه و اقشار ضعیف دور باشد.

همچنین حسین منصوری تاج دبیر حزب اراده ملت ایران در استان قم، با بیان این که ملت ایران راه و هدف خود را با رأی خود به دولت تدبیر و امید اعلام کرد، گفت: مردم ایران با وجود آنکه از برخی بدعهدی ها دلخور شده اند، اما همچنان از دولت منتخب حمایت کرده و از این مسیر باز نمی گردند.

در پایان این مراسم نیز بیانیه ای تحت عنوان بیانیه پایانی سومین کنگره حزب اراده ملت ایران در استان قم، توسط مرتضی عبدی عضو شورای مرکزی این حزب در استان قم قرائت شد.

(به نقل از خبرگزاری ایلنا)


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری