دومین پلنوم حزب اراده ملت ایران برگزار شد
نسخه چاپی

روز جمعه اول تیرماه در تالار مروارید

 

دومین پلنوم حزب اراده ملت ایران روز اول تیرماه 1397 در تالار مروارید برگزار گردید. در این پلنوم که برای هم اندیشی در باب استرانژی های حزب در شرایط پیش رو برگزار شده بود افرادی از 23 استان همراه با اعضائی از شورای مرکزی، دفتر سیاسی، هیات بازرسی، هیات داوری، شاخه جوانان و نشریه هفتگی حزب مشارکت داشتند.

در این برنامه بعد از برگزاری تشریفات اولیه و خیرمقدم به حاضرین، در ابتدا دبیرکل حزب آقای احمد حکیمی پور به گزارش عملکرد حزب در 16 ماه اخیر پرداختند و ضمن بررسی آسیب ها و مشکلات احتمالی پیش رو، توجه همگان را به اولویت بندی مسائل و حرکت در چهارچوب مستندات حزبی خصوصا منشور اخلاقی جلب کردند.

بعد از دبیرکل، مسوول دفتر سیاسی آقای اسماعیل مختاری گزارشی از عملکرد دفتر سیاسی ارائه دادند و به سوالات و مسائلی که در دفتر سیاسی طرح شده است و حزب انتظار دارد با مشارکت اعضا به پاسخ مناسبی برای آنها برسد، اشاره کردند.

در ادامه تک تک دبیران شعب حاضر (از 23 استان – مسوولین حزب از استانهای اردبیل، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، کردستان و کرمان غایب بودند) به ارائه دیدگاه ها و راهکارهای خود پرداختند و سپس تعدادی از اعضا ارکان مرکزی حزب نیز گزارش خود را ارائه کردند.

در انتهای جلسه صبح آقای افشین فرهانچی مسوول کمیته تشکیلات حزب مجموعه دستورالعمل های حزب در مورد تعیین دبیر استانی، رتبه بندی دفاتر شهرستانی، نحوه استفاده از سربرگ و مهر حزب، نحوه صدور بیانیه توسط شعب و دفاتر شهرستانی، نحوه صدور کارت عضویت حزب و مقررات شرکت کنندگان و انتخاب شوندگان در کنگره سراسری حزب را برای حاضرین شرح دادند.

در جلسات بعد از ظهر سه موضوع مهم پیش روی حزب با استفاده از پرسشنامه های از پیش طراحی شده به شور گذاشته شد و حاضرین از این طریق دیدگاه های خود را ارائه نمودند.

موضوعات مورد بحث عبارت بودند از: تعیین استراتژی غالب حزب در دو سال آینده، تعیین نحوه رابطه حزب با جریان اصلاح طلبی، تعیین استراتژی حزب در انتخابات خصوصا انتخابات مجلس در سال آینده

قرار شد که با توجه به نقطه نظرات شعب، شورای مرکزی با لحاظ نمودن مجموعه شرایط بیرونی و درونی در اولین نشست خود نسبت به تدوین استراتژی های آتی حزب اقدام کند.

قبل از جلسه هم اندیشی سرکار خانم زهره رحیمی مسوول کمیته اقشار و اصناف حزب با توجه به تاکید مرامنامه جدید حزب بر نمایندگی اقشار مزدبگیر و کسبه و کشاورزان به تبیین این موضوع پرداختند و در مورد نحوه تعامل حزب با این بخش از جامعه توضیحاتی را ارائه دادند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری