اردو کمیته مباحث بنیادی در همدان برگزار شد
نسخه چاپی

در روزهای 15 و 16 تیرماه صورت گرفت

این اردو با پیشنهاد کمیته مباحث بنیادی حزب و همت شعبه استان همدان در دو روز برگزار گردید. در این اردو دبیرکل حزب، قائم مقام دبیرکل، ریاست هیات بازرسی حزب، ریاست هیات داوری حزب و روسای کمیته های تشکیلات، آموزش و پژوهش و نشر، مباحث بنیادی و دو نفر از صاحب نظران از زنجان و همدان حضور داشتند.

در این دو روز و طی بیش از 15 ساعت بحث و گفتگو موارد زیر مورد توافق اعضا حاضر قرار گرفت:

  • مانیفست حزب بر اساس اصول پایه حزب (عقل گرائی / کارکردگرائی / اخلاق گرائی) تدوین شود و به عناصر زیر در آن اشاره شود: تاکید بر عدالت و رفع تبعیض همه جانبه / حمایت از اقشار مزدبگیر و طبقات محروم جامعه / اتخاذ خط مشی مردمسالاری اجتماعی (سوسیال دموکراسی) در حوزه اقتصادی و اجتماعی / تاکید بر مدل حزبی توده محور / توجه به اولویت زمان حال و پرهیز از گذشته نگری و تحویل به آینده
  • نقد گفتمانهای رایج و نقد گفتمان اصلاحات توسط نویسندگان آن منتشر گردد.
  • برنامه اقدام حزب برای سه سال آینده در دو بخش درون حزبی و برون حزبی با توجه به مانیفست حزب تدوین گردد. که پیش نویس ان برنامه اقدام تدوین شد و مورد بحث حاضرین قرار گرفت.

در شب پنج شنبه نیز دوستان در ضیافت شامی که به افتخار حضور ایشان در استان همدان برگزار گردید و دبیران شهرستانهای استان (ملایر/ نهاوند/ کبودراهنگ/ تویسرکان/ بهار/ رزن/ همدان/ اسدآباد) و منتخبین شوراهای شهر (همدان/ آجین) نیز حضور داشتند، شرکت کردند.

احمد حکیمی پور و منتخبین شوراهای شهر در استان همدان: منوچهر معصومی/ نبی الله معصومی/ حمید خاورزمینی/ رضوان سلماسی / ناصر قیطاسی

ضیافت شام با حضور دبیران شهرستانهای استان همدان

حاضرین در اردو مباحث بنیادی:

احمد حکیمی پور/ علی شفائی/ علی مهری/ حمید خاورزمینی/ رحیم حمزه / زهره رحیمی/ نصرالله پزشکی/ بیوک مولائی و افشین فرهانچی

 


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری