بیانه حزب اراده ملت ایران شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص حادثه دلخراش سقوط هواپیما
نسخه چاپی

سوم اسفند ماه 1396

بسمه تعالی

تا بود خدا بود، تا هست خدا هست.

روزهایی که چشم به راه بهار طبیعت بودیم تا به رسم همیشه مهمان دنای استوار باشیم، روزگار دوباره روی ناخوشش را نشان داد تا دامان سپید دنا، این سنگ صبور دردها و همنشین بزم های مردمان دیارمان را به سرخی خون عزیزانمان گلگون ببینیم. چه می توان کرد جز صبر بر این مصیبت عظما، و اگر نبود وعده خداوند متعال که : الله مع الصابرین ، چگونه می توانیم روزگار به سر کنیم.

سانحه دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان موجب تالم و تاثر خاطر فراوان گردید . حزب اراده ملت ایران شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن عرض تسلیت به ملت شریف و بزرگ ایران بخصوص خانوادهای داغدار مسافران آسمان، از درگاه خداوند رحمان برای درگذشتگان طلب آمرزش و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت می نماید. اما ...

آنچه نباید به سادگی از آن گذشت چرایی وقوع چنین حادثه دلخراشی است.

سوال مهم این این است: مسئولین ذی صلاح چه پاسخ قانع کننده ای در خصوص بکار گیری هواپیماهای فرسوده و قدیمی که بارها تحت تعمیر قرار گرفته اند دارند؟

تا چه زمانی باید از سر درماندگی و مدیریت ناکارآمد، طبیعت را مقصر وقوع حوادث دلخراش بدانیم؟

تا کی قرار است مسئولین به صدور پیام تسلیت و ابراز تاسف و بایگانی کردن گزارش حوادث بپردازند و هر بار به سادگی از کنار حل مسئله بگذرند و همه چیز را به دست تقدیر حواله دهند؟

بدون تردید یکی از مهمترین دلایل سقوط پرواز تهران - یاسوج فرسودگی ناوگان حمل و نقل هوایی است و اینک بیش از هر زمان

ضرورت تحول و نوسازی اساسی در این ناوگان احساس می شود. ولیکن این امر خطیر نیازمند برنامه ریزی منسجم و تخصیص اعتبار کافی می باشد و امید است مسئولان محترم کشور در اسرع وقت به این مهم همت گمارند چرا که چنین وضعی در عرصه صنعت هوایی علیرغم نیروی انسانی متعهد و با دانش زیبنده ملت بزرگ ایران نیست.

حزب اراده ملت ایران - شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری