تاریخ درج خبر: 1397/04/16

احد رسولی: لیست املاک شهرداری کرج، میزان بدهی‌ها و مطالبات اعم از شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، دولتی یا خصوصی اعلام شود

کد خبر: 1886

در جلسه 13 تیر شورای شهر کرج عنوان شد

 

احد رسولی ضمن همدردی باکسانی که در حادثه آتش‌سوزی بازارچه دست‌فروشان کرج دچار خسارت شده‌اند، بر جمع‌آوری بازارچه‌های غیراستاندارد تأکید کرد و گفت: این حادثه دل‌خراش با خسارات مادی سنگینی بار دیگر آسیب‌پذیری چنین بازارچه‌های موقت را گوشزد کرد.

عضو شورای شهر کرج با تأکید بر اینکه نظارت و مدیریت این مجموعه با غفلت و سهل‌انگاری همراه بوده است، گفت: بارها و بارها اعلام شد که طراحی این بازارچه ضعیف و غیراستاندارد است، مدیریت این مجموعه نسبت به بیمه آتش‌سوزی اقدامی نکرده بود و از اجرای حداقل استانداردها به‌خصوص ایمنی و بیمه غفلت کرده بود.

رسولی با تأکید بر اینکه برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی فقط شناسایی مقصران کافی نیست، گفت: انتظار می‌رود در قالب ستاد ویژه‌ای متشکل از نماینده فروشندگان، مالک زمین، نمایندگان شهرداری، شورای اسلامی شهر، فرمانداری، فرماندهی نیروی انتظامی، دادستانی شهر کرج به وضعیت بازارچه رسیدگی شود.

وی در بخش دیگری ارائه لیست املاک شهرداری کرج به شورای اسلامی شهر و اعلام دقیق میزان بدهی‌ها و مطالبات شهرداری کرج اعم از شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، دولتی یا خصوصی را خواستار شد و از سرپرست شهرداری خواست نسبت به موضوعات ارائه‌شده پاسخگو باشد.

 

(به نقل از خبرگزاری مهر)