تاریخ درج خبر: 1397/12/19

دومین مجمع عمومی حزب اراده ملت دفتر بجنورد برگزار شد + اسامی منتخبین

کد خبر: 2064

دومین مجمع عمومی حزب اراده ملت دفتر بجنورد با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

 

به گزارش حامانیوز دومین مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران_ دفتر شهرستان بجنورد روز جمعه مورخ ۱۷ اسفند در سالن جلسات فرهنگیان با حضور اعضا , مهمانان و دبیران سایر احزاب برگزار شد.
در ابتدای این مراسم  محمد عزیزی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه و بالاخص جناب آقای ناصر آملی تاریخچه‌ای از فعالیت‌های احزاب از سال ۹۳ ارائه و راهبرد اجرایی و اهداف پیش‌ رو در منطقه را تبیین نمودند. 

علی صابری دبیر شعبه مشهد و نماینده شورای مرکزی به بیان ساختار حزب و نگرش سیاسی آن پرداخت و حمایت از اقشار مزدبگیر را جزو سیاست‌های حزب برشمرد.

سخنران بعدی حجت‌الاسلام منصوریان روحانی حزب شعبه بجنورد که تحزب‌گرایی را به عنوان یک اصل در فعالیتهای جریانات سیاسی برشمرد و اصلاحات را جریاني ریشه‌دار از صدر اسلام نام برد و از زبان ائمه اطهار و پیامبر اسلام (ص) آن را تبیین کرد.

قلی‌زاده دبیر مجمع فرهنگیان ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان, تعریف حزب را تشکیل گروه به جای فرد دانست و تلاش حزب برای ارتقاء اعضاي حزب را از اهدافش دانست.

در ادامه جناب آقای ناصر آملی روزنامه‌نگار و رئیس سازمان عدالت و آزادی خراسان رضوی به ایراد سخن پرداخت.ایشان ضمن قبول این نکته که با توجه به شرایط موجود علاقه به انجام فعالیتهای سیاسی کمرنگ شده و  دلسردي در میان فعالان سیاسی پديد آمده يكي از مشكلات ورود به جهان جديد را غلبه عينيت بر ذهنيت دانست. آملي يكي از دلايل ياس در ميان فعلان سياسي را نداشتن پشتوانه تئوریک قوی دانست و افزود ممکن است تلقی بعضی این باشد که کار حزبی صرفا در پیروزی ممکن است
كه با این تفکر بهتر است وارد میدان نشد. ایشان با بیان نظرات موافقان و مخالفان تکثرگرایی اعمال خواست مردم را در تشکیل ساز و کار جامعه مدنی دانست. آملی با ذکر این مطلب که جامعه مدنی راه به ظهور رساندن صدای مردم است به بحث سازماندهی مردم در جامعه مدنی و نقش احزاب در آن پرداخت. عضو سازمان عدالت و آزادی اصلاح‌طلبان را در پنج دسته کلی تقسیم بندی کرد و به توضیح در خصوص هرکدام از آنها پرداخت.


در ادامه مراسم انتخابات دومین مجمع عمونی شهرستان بجنورد با حضور اعضای حزب حاضر در جلسه برگزار شد که بر اساس آرا کسب شد
به ترتیب افراد ذیل به عنوان اعضای اصلی شورای مرکزی و بازرس اصلی انتخاب شدند.
۱_ محمد عزیزی
۲_ آرش کاظمیان
۳_ اسما امانی
۴_ رضا منصوریان
۵_ امیرمحمد پروان
۶_ امین عطاری
۷_ سید مهدی حسینی مقدم

بازرس: علی کمالی